Bezpłatne porady

Udzielamy bezpłatnych konsultacji osobom zainteresowanym założeniem własnych firm z zakresu wyboru rodzaju działalności i formy opodatkowania, do 29 lutego 2016r.

Większość przedsiębiorców posiadających świetny pomysł na biznes natrafia na mnóstwo przeszkód w postaci zawiłych przepisów, piramidy urzędniczej biurokracji, oraz braku darmowych porad i konsultacji.

By wyjść na przeciw wszystkim tym których pomysły mogą w przyszłości zaowocować rozwinięciem świetnie prosperujących firm, stworzyliśmy dział bezpłatnych porad, który na bieżąco będziemy aktualizować. Dział jest skierowany tylko i wyłącznie do przedsiębiorców, właścicieli firm i zarządów spółek. Nie prowadzimy konsultacji dla księgowych i biur rachunkowych, dlatego w naszym dziale nie pojawiają się wskazówki dotyczące rachunkowości, przepisów podatkowych i innych uregulowań w zakresie w jakim nie dotyczą bezpośrednio przedsiębiorców. Korzystanie z działu jest całkowicie bezpłatne, nie wymagamy tworzenia kont, podawania danych osobowych/kontaktowych. Teksty zamieszczone w tym dziale mogą być w całości lub części kopiowane bądź pobierane.

Jednocześnie nie ponosimy odpowiedzialności za „nieprawidłowe” zrozumienie przygotowanych opisów, użytkownik korzysta z zamieszczonych treści na własną odpowiedzialność. ATAFA Sp. z o.o. odpowiada jedynie za świadczone usługi, wydawane pisemne opinie bądź inne sprawy zlecone pisemną umową.

Nie udzielamy telefonicznych konsultacji.